O nás - Levné hodinky

Je to jednoduché, jsme parta kamarádů, kteří spolu podnikají. Z této párty jsme dva členové, kteří prostě milují hodinky. V naší firmě jsme si prosadili eshop s hodinkami, neboť je milujeme.... Už na na střední škole jsme snili o drahých hodinkách typu Breitling, Omega, Rolex, Tag Heuer a o podobných značkách. Ovšem v reálném životě není zrovna jednoduché pořídit si hodinky za statisíce korun. Proto jsme začali hledat levné alternativy, které by vypadaly krásně a třeba i podobně našim vysněným značkám. Nechtěli jsme ovšem kupovat fejky, čili padělky těchto značek.

Nakonec jsme objevili výrobce, kteří napodobují hodinky renomovaných značek a tyto hodinky se přitom dají koupit za pár stokorun. Máme rádi skeleton styl - čili když mají hodinky viditelný strojek (fascinuje nás pohled na všechna ta kolečka a vnitřnosti hodinek).

Další podmínka byla, aby hodinky měly automatický strojek - tedy bezbateriový chod, kdy se hodinky nabíjejí buď natahovaním a nebo pohybem ruky, při běžném nošení hodinek - to je totiž poctivá hodinařina :)

Ideální jsou pro nás i hodinky s tourbillonem (turbilon), což je zařízení, které nejenže vyrovnává gravitaci a tím hodinky spřesňuje, ale navíc také skvěle vypadá.

Je to sice fuška, ale přesně tyto hodinky vyrábí jen málo výrobců.

Dali jsme si tu práci a prošli jsme tisíce, možná desetitisíce hodinek a u každého výrobce jich vybrali pouze malinké procento. Tak vznikl náš výběr hodinek, který Vám hrdě prezentujeme na tomto eshopu !

 

Neoriginály se slevou až 95%

Jsme ověřeni tisíci zákazníky za více jak 10 let na trhu!

Naše další levné produkty!

 

Nejoblíbenější zboží

Vojenské hodinky Fuxar

Cena: 899,00 Kč

Pánské hodinky Callisto

Cena: 1 499,00 Kč

Ocelové hodinky Farral

Cena: 499,00 Kč